jesienna lista to do

Jesienna lista to do – we dwoje i dla Ciebie

Jesienna lista to do może świetnie pomóc nie tylko w organizacji czasu, mieszkania czy uporządkowania spraw do załatwienia. Może być również świetnym narzędziem do pracy nad związkiem oraz nad czasem dla siebie. Pobierz dwie jesienne listy to do – dla Ciebie i Twojej drugiej połówki oraz drugą, która pomoże zadbać Ci o Twoje potrzeby.

Jesienna lista to do – w dwóch wersjach

Czas na małe rozwojowe narzędzia, które w prosty sposób pomogą Ci wykorzystać jesień w stu procentach. Każda z list zawiera po 15 propozycji na wyjścia, aktywności i działanie, które pozytywnie wpłynie na Wasz związek i Twoje samopoczucie.

Jesienna lista to do – Jesień we dwoje

Jesień to wspaniały czas na spędzanie czasu we dwoje, korzystanie z pogody, kiedy jest to możliwe, ale także zadbanie o relację, która potrzebuje pielęgnacji na co dzień. Możesz wykorzystać długie wieczory, chłodne poranki czy kolorowe dni. Bez względu na to czy masz dużo czasu, czy jesteś zabiegany – zadbaj o czas dla siebie i swojej drugiej połówki.

Przygotowałam dla Ciebie listę ,,Jesień we dwoje” 15 rzeczy, które możecie zrobić w te kolorowe miesiące. Wybierzcie kilka punktów lub postanówcie, że zrobicie całą, a może zrobicie swoją własną listę to do na jesień?

Pobierz listę – Jesienna lista we dwoje

jesienna lista to do

Jesienna lista to do – Zadbam o siebie!

Każda pora roku jest dobra, aby zadbać o siebie. Każdy dzień służy temu, aby się rozwijać, być bardziej i cieszyć się z swoich zalet, pracować nad słabościami i korzystać z możliwości. Jesienna lista – Zadbam o siebie! Jest propozycją 15 pomysłów na zadbanie o różne sfery swojego życia – ciało, ducha, umysł. To lista- propozycja tego co możesz zrobić dla siebie w jesienne miesiące, korzystaj z niej lub zrób sama swoją.

Pobierz listę – Jesienna lista zadbam o siebie

jesienna lista to do

A Wy jak wykorzystujecie jesień? To dla Ciebie czas relaksu, odpoczynku czy może wzmożonej aktywności?

Przetestuj listy i daj znać jak Ci się podobało korzystanie z nich 🙂

Co robić jesienią?