Odzyskaj czas dla siebie i uzyskaj spokój, który wzmocni Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Kurs „Jestem ważna – dbam o siebie i innych z radością” pomaga odnaleźć życiową równowagę i wdrożyć czas dla siebie w zabiegane życie.

Czy ciągle odkładasz dbanie o siebie i zatroszczenie się o swoje potrzeby na później?

Czy często myślisz o sobie, że jesteś nie dość dobrą mamą/żoną/partnerką/przedsiębiorczynią, mimo, że tak mocno się starasz?

Pokaże Ci sposoby na to, aby poczuć się dla siebie na tyle ważną, abyś dbała o swoje potrzeby bez względu na okoliczności i utrzymywała ciepłe relacje z bliskimi.

Wiem, jak to zrobić i chce Ci pomóc w tej wymagającej sytuacji, gdzie próbujesz nie zgubić siebie, w trakcie prób godzenia wymagań rodzicielstwa z wyzwaniami zawodowymi.

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie ...

Wyobraź sobie, że w każdym tygodniu masz czas dla siebie. Znasz swoje potrzeby i emocje, wiesz, co Ci jest potrzebne, aby zaopiekować siebie i bliskich Ci ludzi. Spokojnie reagujesz w trudnych codziennych sytuacjach z dziećmi i partnerem. A do tego potrafisz skutecznie działać w swoim biznesie i jeszcze masz energię na zrobienie czegoś dla siebie. Wyobraź sobie, że zamiast gonić od obowiązku do obowiązku, złościć się na siebie i bliskich, zamiast poczucia winy, że „znowu dałam/zrobiłam za mało”, masz poczucie spokoju, dobrze wykonanej pracy i dumy z siebie.

Z myślą o takich osobach jak ty przygotowałam...

Kurs mp3 "Jestem ważna - dbam o siebie i innych z radością"

Stworzony z potrzeby serca kurs dla mam, które łączą wychowywanie dzieci z działaniami zawodowymi, które chcą odzyskać spokój, radość i czas dla siebie.

Kurs „Jestem ważna – dbam o siebie i innych z radością” pokaże Ci, jak zatrzymać się w codziennym biegu, aby naładować swoje baterie oraz cieszyć się życiem z rodziną i satysfakcją z pracy.

Czego się dowiesz?

Po ukończeniu kursu:

Dowiesz się, jak radzić sobie z emocjami, co pomoże Ci wzmocnić relacje z Twoimi bliskimi ludźmi.

Nauczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i spokojniej reagować w kryzysowych momentach w ciągu dnia.

Odzyskasz spokój i równowagę, ponieważ poznasz mechanizmy, które powodują Twoją frustrację i zmęczenie.

Zmienisz swoje priorytety i dostrzeżesz, co jest najważniejsze w Twoim życiu oraz dowiesz się jak o to zadbać na co dzień.

Podsumowując, co otrzymasz?

Co otrzymasz w ramach KURSU?

14 lekcji mp3 z materiałami opartymi na wiedzy psychologicznej oraz doświadczeniu psycholożki i terapeutki, które pomogą Ci zrozumieć swoje emocje, odkryć potrzeby i nauczysz się znajdować czas dla siebie bez względu na okoliczności.

Dostaniesz karty pracy z transformującymi ćwiczeniami, dzięki którym zatrzymasz się przy sobie i odkryjesz swoje zasoby, nauczysz się, jak korzystać z czasu dla siebie, kiedy masz go bardzo mało.

Dziennik Emocji – pomoże Ci poznać i lepiej zrozumieć swoje emocje, co przełoży się na więcej spokoju i radości w Twoim życiu.

Pliki audio z nagraniami oraz edytowalne karty pracy oszczędzą Twój czas i pomogą Ci korzystać z kursu na spacerze, w komunikacji miejskiej czy podczas gotowania.

Lista potrzeb – pomoże Ci korzystać z materiałów na co dzień i ćwiczyć zmianę zachowań w praktyce.

Lista inspirujących książek pomoże Ci pogłębić najbardziej interesujące dla Ciebie zagadnienia.

Ale to nie wszystko...

Dodatkowo przygotowałam bonusy

O łącznej wartości 200 zł

Czego się nauczysz?

Sprawdź plan KURSU:

Lekcja 1 – Przywitanie i jak pracować z tym kursem

Lekcja 2 – Co to znaczy dbać o siebie i po co to potrzebne?

Lekcja 1 – Przekonania samoograniczające i wspierające

Lekcja 2 – Znajdź, to co Cię wspiera i działaj z uważnością

Lekcja 1 – Prawo do odpoczynku i łagodność

Lekcja 2 – Praca z emocjami

Lekcja 3 – Odkrywanie potrzeb

Lekcja 4 – Ciało Twoim przewodnikiem

Lekcja 1 – Zbuduj swoją wspierającą bazę

Lekcja 2 – Dbanie o siebie jako nawyk, który kochasz robić (o tym jak wprowadzać i zmieniać nawyki)

Lekcja 3 –  Jak zadbać o równowagę, kiedy jest trudno?

Lekcja 1 – Porównywanie się do innych

Lekcja 2 – Perfekcjonizm

Lekcja 3 – Bezrefleksyjne naśladowanie

Podsumowanie i podziękowanie

Możliwe, że myślisz, że to kolejny kurs, na który nie masz czasu....?

Jednak słuchając nagrań, które możesz odsłuchać w drodze po dziecko, z pracy czy przygotowując obiad – możesz mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli możesz działać nad swoimi zadaniami, a jednocześnie możesz zmieniać podejście do swojego życia.

Forma audio jest dopasowana do Twojego stylu życia, a ćwiczenia, które dostajesz w kartach pracy, łatwo ściągniesz na telefon. Możesz odzyskiwać swój czas i dawać go sobie nawet wtedy, kiedy Twój codzienny grafik jest napięty.

Z doświadczenia wiem, jako mama i przedsiębiorczyni, która cały czas się uczy, że elastyczne podchodzenie do życia i wyszukiwanie małych momentów dla siebie, jest bezcenne. Często nie masz godziny dla siebie, nie mówiąc już o całym popołudniu. Musisz żonglować zadaniami, dostępnością i dzielić swój czas, i uwagę na tysiące rzeczy, dlatego ja chce Ci maksymalnie ułatwić proces dbania o siebie i odpowiadania na swoje potrzeby.

Rozmawiając z innymi kobietami wiem, że najtrudniejsze to zatrzymać się, na chwilę zobaczyć siebie w codziennym biegu, znaleźć tą chwilę dla siebie i ja chce Ci pokazać, że masz już umiejętności (elastyczność, koncentrowane uwagi czy otwartość), aby stwarzać sobie momenty, nawet w zapełnionym po brzegi dniu i odzyskać upragniony spokój.

 

Co mówią moi klienci?

Poznaj opinie testerek o kursie:

"W kursie Pauliny „JESTEM WAŻNA - dbam o siebie i innych z radością” oczarowało mnie to, że jako zabiegana mama 3-latki nie muszę zastanawiać się, kiedy ja znajdę czas na ten kurs, skoro nie mam czasu dla siebie. Kurs jest tak przygotowany, że ze spokojem mogę wysłuchać lekcji „w biegu”, w trakcie przygotowywanie posiłku, sprzątania lub w drodze po córkę do przedszkola. Lekcje są krótkie, ale treściwe. Dodatkowo do lekcji przewidziane są karty pracy z ćwiczeniami, do których mogę wrócić w dowolnym momencie. Daje mi to przestrzeń na przemyślenie pewnych rzeczy z lekcji w ciągu dnia. Paulina ma bardzo przyjemny, spokojny głos, dzięki czemu miło słuchało się tych lekcji i czułam się zaopiekowana. Zupełnie jakbym poszła do bardzo dobrej przyjaciółki, powiedziała „Cholera, nie radzę sobie. Co robić?”. A ona z czułością, opiekuńczością podsuwa podpowiedzi i pokazuje, że to stan przejściowy. Całość kursu jest bardzo dobrze przemyślana. Miałam kilka momentów „aha”, na niektóre rzeczy spojrzałam z innej perspektywy. Zrobiłam sobie też listę rzeczy, które chciałabym zmienić lub wypróbować. Poleciłabym ten kurs nie tylko mamom, ale także każdej kobiecie, która w pewnym momencie poczuła, że odsunęła siebie na boczny tor i bardziej dba o innych niż o siebie. Dzięki niemu dostrzeżesz, że też jesteś ważna i Twoje dobre samopoczucie wpływa na to, jak będą wyglądały Twoje relacje z innymi."

"Żeby móc dbać i troszczyć się o innych najpierw musimy zacząć od siebie. To takie ważne i takie trudne jednocześnie, zwłaszcza jeśli jesteś pracującą mamą. Kurs Pauliny otworzył mi oczy... na moje schematy myślenia o sobie, przekonania, ignorowanie własnych potrzeb, zwłaszcza na tak bardzo zaniedbaną potrzebę odpoczynku. Okazuje się, że dbanie o siebie może być przyjemnym nawykiem, a nie koniecznością, kiedy już jedziemy na oparach. Że możemy nauczyć się wyłapywać w zabieganym dniu mikromomenty, które nas karmią i dają ukojenie. To proces, ale Paulina w swoim kursie daje proste narzędzia i techniki, które powoli wprowadzam i naprawdę widzę efekty! Wygodny format audio pozwala mi na odsłuchiwanie lekcji w dowolnym momencie a piękne medytacje (uwaga!) uzależniają ❤️ Polecam całym sercem kurs "Jestem ważna - dbam o siebie i innych z radością" każdej mamie, bo to ta inwestycja w siebie, która szybko się zwraca."

Podsumować mogę jednym zdaniem "mądra mama podpowiada mądrej mamie". Nie narzuca, nie wymądrza się tylko doradza jak przyjaciółce. Z szacunkiem i dobrymi emocjami. Paulina proponuje rozwiązania realne a nie z idealnego Instagrama. Tłumaczy wszystko po kolei, po ludzku, normalnie. Nagrania nie są godzinnymi marudzeniem o niczym. To są krótkie mp3, które jesteś w stanie odsłuchać w każdym momencie, kiedy będziesz miała czas i możliwości. W tym kursie czuje się zaopiekowana. Pytania i odpowiedzi które są w nim zawarte są life-changing. Polecam każdej kobiecie, mamie i przedsiębiorczyni

Zastanawiasz się, czy ten program jest dla ciebie?

Tak, jeśli

Nie, jeśli

Kim jestem?

Cześć, jestem Paulina!

Tak, jak Ty jestem mamą, kobietą, rozwijam się zawodowo i kiedyś brakowało mi czasu na siebie i swój odpoczynek. Dziś pokazuję innym kobietom, wspierając ich jako psycholożka i psychoterapeuta w trakcie szkolenia, że zmiana podejścia, zadbanie o swoje emocje, zauważenie potrzeb otwiera nowy, lepszy rozdział w życiu.

Pracując z kobietami mierzymy się z trudnymi przekonaniami, niewspierającymi nawykami, stereotypami i brakiem czasu. W kursie „Jestem ważna – dbam o siebie i innych z radością” pokazuje jak rozprawić się z tym, co Cię ogranicza i postawić na proces małych kroków do upragnionej zmiany.

Wiem dobrze, jak niszcząca może być frustracja, jak trudno o bliskość, czułość i dobre słowo, kiedy niedojadasz, niedosypiasz i ciągle jesteś dla innych. Chce Ci pokazać, że może być inaczej, a rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Odzyskanie spokoju, przywrócenie równowagi i znalezienie czasu dla siebie to efekty, których możesz się spodziewać po zaangażowaniu się w kurs.

Paulina Gaworska-Gawryś

Najczęściej zadawane pytania

Kurs „Jestem ważna – dbam o siebie i innych z radością” jest kursem do samodzielnej pracy, możesz wykonywać go kiedy masz ochotę i czas o dowolnej porze dnia. Kurs składa się z 14 lekcji do odsłuchania i kart pracy z ćwiczeniami od Ciebie zależy jak długo będziesz go przerabiać i jak często wracać.

Kurs to 14 nagrań mp3 różnej długości, możesz je odsłuchać bezpośrednio na stronie lub pobrać na swój komputer lub smartfon. Karty pracy otrzymasz do pobrania w formacie .pdf. Możesz korzystać z kursu kiedy tylko masz ochotę i czas.

Napisz do mnie maila z informacją o zakupie kursu i chęcią umówienia się na spotkanie – wyślij wiadomość na adres: psycholog@paulinagaworska.pl – ustalimy dogodne dla Ciebie terminy spotkań.

Ze względu na to, że mój kalendarz na sesje terapeutyczne i konsultacje dość szybko się zapełnia. Maksymalnie z tej opcji może skorzystać 3 osoby w danej edycji kursu. W razie braku miejsc, otrzymasz od razu informację oraz zwrot (jeśli dokonasz wcześniej płatności). Jeśli nie chcesz czekać na maila ode mnie, możesz zadać pytanie o dostęp do wersji Kurs audio+konsultacje* poprzez maila psycholog@paulinagaworska.pl.

Tak, wystawiam faktury do 48h na dane podane przy zakupie kursu i wysyłam na podany przez Ciebie przy zamówieniu adres mailowy.

Dołącz już dziś i zacznij...

Cieszyć się z odzyskanego czasu, lepszego samopoczucia i energii, którą możesz wykorzystać w relacjach z rodziną i Twoim biznesie!

© Paulina Gaworska-Gawryś, NIP: 7171819578  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU