Zbuduj zdrową samoocenę, która pomoże Ci rozwinąć karierę
i wzmocnić relację

Stań się kobietą, którą zawsze chciałaś być – odważną, zadowoloną z życia, spokojną, z wielką wiarą w siebie i swoje pomysły.

Weź udział w programie grupowym Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet.

Mam dla Ciebie wsparcie w tej zmianie!

Program grupowy "Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet"

Rozwiązanie, które proponuję Ci, aby wyjść z zaklętego koła zadowalania innych, spełniania ich oczekiwań i rezygnowania z siebie, bo „zawsze jest coś/ktoś ważniejszy”. Masz dość odkładania swojego życia na wieczne potem? 

Chcesz zmiany, ale nie takiej na chwilę, ale prawdziwej przemiany, które popchnie Cię w kierunku stabilniejszych przychodów finansowych, zadowolenia z codziennych dni, dumy ze swoich osiągnięć, relacji, które pozwolą Ci rozkwitać?

Dołącz do programu, który w kameralnej, małej grupie maksymalnie 6 kobiet pomoże Ci rozwinąć w sobie zdrową samoocenę i w końcu polubić siebie, aby przekładać swoje marzenia na rzeczywistość.

ODWAŻNA I SPEŁNIONA W ŻYCIU. TRENING PEWNOŚCI SIEBIE DLA KOBIET

Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet to 6 spotkań szkoleniowych na żywo, gdzie zajmujemy się weryfikacją Twoich wewnętrznych zasobów, ustalamy plan działania, pracujemy ze wstydem, lękiem, obawą o odrzucenie i ocenę innych oraz rozbrajamy wewnętrznego krytyka.

Za pomocą pracy z samowspółczuciem, wspierającymi przekonaniami oraz wzmacnianiem asertywności budujemy mięśnie pewności siebie, które pomagają Ci w lepszym i spokojniejszym życiu.

Co się zmieni po udziale w programie?

 • Odkryjesz i wzmocnisz swoje zasoby osobiste, co pozwoli Ci odważniej podejmować decyzję i czuć się pewnie w sytuacjach zawodowych i prywatnych.
 • Nauczysz lepiej sobie radzić z lękiem, wstydem oraz obawą przed oceną, co pozwoli Ci rozwijać swoje projekty zawodowe, łatwiej zabiegać o nową pracę, awans, czy podwyżkę, a także prowadzić spokojniejsze i bardziej radosne życie prywatne.
 • Dowiesz się, jak wspierać swoją samoregulację emocji, poszerzysz swoją świadomość na temat swoich potrzeb i reakcji z ciała, co przełoży się na mniejszą ilość stresu, większe poczucie spełnienia w życiu.
 • Zmienisz swój stosunek do siebie – zamiast surowego i krytycznego głosu wewnętrznego, rozwiniesz postawę samowspółczucia, łagodności i zrozumienia, która będzie Cię prowadziła do większych osiągnięć w życiu.
 • Poczujesz się bardziej adekwatna, spokojna, wystarczająco dobra i spełniona, dzięki inwestycji we własny rozwój i postawienie swoich potrzeb wysoko na drabinie priorytetów.
 • Wzmocnisz swoje umiejętności komunikacyjne, na tyle, aby jasno wyrażać swoje potrzeby, odmawiać, kiedy tego chcesz, prosić o pomoc i cieszyć się z bliskich relacji.

dołącz do programu, jeśli:

Pracujesz bardzo ciężko, ciągle stawiasz sobie poprzeczkę coraz wyżej i wyżej, a jednocześnie czujesz, że stoisz w miejscu.

Nadmiernie obawiasz się krytyki, oceny ze strony innych, porównujesz się do osób z Twojego otoczenia.

Rezygnujesz z działania, bo czujesz, że masz za mało wiedzy, kompetencji, boisz się, co będzie, jak Ci nie wyjdzie.

Ciągle przekładasz swoje potrzeby nad potrzeby innych osób, rezygnujesz ze swoich przyjemności, pracujesz ponad siły.

Ten program jest dla Ciebie!

Razem z innymi kobietami, ich bliskości i trosce doświadczysz przyjęcia do grupy, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Razem zadbamy o wzmocnienie Twojego potencjału i poradzenia sobie z blokadami, które stoją na przeszkodzie w rozwoju Twojej kariery, odzyskaniu radości życia i poczucia spełnienia.

Odzyskaj kontrolę nad tym, jak wygląda Twoje życie! 

Teraz Ty masz szansę coś zmienić, masz szansę stworzyć sobie takie życie, jakiego pragniesz.

Jeśli szukasz znaku, aby zacząć zmianę, prawdopodobnie to, że czytasz te słowa, to jest właśnie ten znak, nie czekaj na lepszy moment. On nigdy nie nadejdzie, jeśli Ty nie podejmiesz działania.

Podsumowując, co otrzymasz?

Zapraszam Cię do programu grupowego dla kobiet Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet

6 spotkań online z moim osobistym wsparciem.

Bezpośrednie wsparcie psycholożki i psychoterapeutki w trakcie spotkań warsztatowych.

Wskazówki, techniki i ćwiczenia, które wzmocnią Twoją pewność siebie, asertywność, radzenia sobie z emocjami.

Możliwość codziennego kontaktu w zamkniętej grupie na Fb z innymi uczestniczkami programu.

Karty pracy, które pozwolą Ci utrwalać i praktykować zdobywaną wiedzę.

Szansę na wprowadzenie zmiany, która pomoże Ci realizować marzenia i odzyskać radość z życia.

Ale to nie wszystko...

Dodatkowo przygotowałam bonusy

O łącznej wartości ponad 200 zł

Koszt programu grupowego "Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet"
Cena premierowa: 699 zł

Czego się nauczysz?

Sprawdź plan programu:

2 h warsztat z częścią zapoznawczą i merytoryczną. Praca warsztatowa dotycząca filarów pewności siebie oraz odnajdywania swoich zasobów i korzystania z nich w różnych obszarach życia.

2h warsztat poświęcony identyfikacji oraz rozbrajaniu wewnętrznych blokad, takich jak lęk przed działaniem, wstyd oraz obawa przed oceną. Ćwiczenia rozwojowe wzmacniające świadomość siebie, regulację emocji oraz odwagę.

2h warsztat dotyczący perfekcjonizmu oraz innym wewnętrznym schematom, które blokują przed działaniem zgodnie z potrzebami. Praca nad innymi strategiami motywowania się.

2h warsztat o wewnętrznym krytyku i wprowadzaniu w swoje życie pewności siebie opartej o samowspółczucie i łagodność, aby działać zgodnie ze swoją wizją życia.

2 h warsztat dotyczący wspierania skutecznej komunikacji opartej na postawie asertywnej. Ćwiczenia wyobrażeniowe i drmatyzacyjne  sprzyjające zdobywaniu praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

1h warsztat poświęcony skutecznemu wyznaczaniu celów i ich realizacji oraz wzmacnianie przez działanie wymarzonej wizji życia. 1h podsumowanie procesu, określenie postępów uczestniczek, zakończenie programu.

Szczegóły organizacyjne programu

 • Terminy spotkań online: środa: 22.05.24, 29.05.24, 05.06.24, 12.06.24, 19.06.24, 26.06.24 godziny 13.00-15.00
 • 6 spotkań online po 120 minut
 • Praca na Zoom (nagrania z warsztatów umieszczane na zamkniętej grupie na FB oraz stronie z materiałami do Programu).
 • Dostęp do zamkniętej grupie na FB.
 • Karty pracy do każdego ze spotkań szkoleniowych ze wskazówkami i zadaniami.

To pierwsza edycja programu grupowego, dlatego masz możliwość większego wsparcia z mojej strony oraz bardziej atrakcyjną cenę.

 • Ilość miejsc: 6 osób*
 • Decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Drzwi do programu zamykam .
 • *Grupa rusza, kiedy zbierze się minimum 3 osoby.

Sprzedaż kończy się za:

Dołącz teraz!

Zastanawiasz się, czy ten program jest dla ciebie?

Tak, jeśli

Nie, jeśli

*Jeśli jesteś w procesie psychoterapii indywidualnej/par skonsultuj się ze swoim psychoterapeutą przed przystąpieniem do programu.

Dlaczego mogę Ci pomóc?

Cześć, jestem Paulina!

Nazywam się Paulina Gaworska-Gawryś, jestem psycholożką od 9 lat, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym, edukatorką, która swoją wiedzą dzieli się w podcaście Czuła Psychologia, na koncie na Instagramie, w audycjach radiowych i na konferencjach.

Moja droga do pewności siebie cały czas się rozwija, od dziewczynki, która miała dużo energii, pomysłów i wiary w siebie, przez nastolatkę, która za sprawą różnych wydarzeń utraciła wiarę w siebie, po młodą kobietę, która odbudowywała to, co zniszczyły różne sytuacje.

Przeszłam od pracoholizmu i perfekcjonizmu, dużego lęku i potrzeby udowadniania światu swojego znaczenia, do satysfakcji z małych kroków, łagodnego zrozumienia dla siebie i działania bardziej w zgodzie z sobą, zamiast z cudzymi oczekiwaniami.

Na konsultacjach psychologicznych i sesjach psychoterapii pracuję z kobietami, które gdzieś na przestrzeni czasu utraciły siebie, wiarę, w to, że są niezwykłe, że mają ogromny potencjał i że zasługują na pierwsze miejsce w swoim życiu. A ja wiem, że te kobiety mają w sobie NIEZWYKŁE TALENTY i ja chce pomagać im je odkrywać. Chcę pomóc Tobie!

Bo może właśnie Ty, teraz kiedy to czytasz, myślisz sobie „o to trochę o mnie”, „mam podobnie”, więc jeśli chcesz być w miejscu, gdzie uświadomisz, podejmujesz decyzje związane z pracą, łatwiej Ci odmawiać, wyrażać swoje potrzeby, chcesz słuchać siebie, a nie spełniać oczekiwania innych, marzysz o lepszych relacjach i większej radości z życia. To jesteś w dobrym miejscu, bo ja mogę Ci pomóc to osiągnąć!

Informacje zwrotne od moich klientów - z konsultacji psychologicznych, webinarów i warsztatów

Czym się wyróżnia mój program grupowy „Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet”?

Autentyczna, głęboka praca nad  akceptacją siebie, nad relacją z samą sobą, a nie tylko nad zewnętrznymi przejawami pewności siebie. Nie powiem Ci „jesteś zwyciężczynią”, ale pokażę Ci jak pokochać siebie i  realizować swój potencjał.

Co się zmieni, kiedy zyskasz większą pewność siebie?

Kiedy aktywnie weźmiesz udział w programie:

Najczęściej zadawane pytania

Program grupowy „Odważna i spełniona w życiu. Trening pewności siebie dla kobiet” jest tak pomyślany, żeby maksymalnie skorzystać z programu, najlepiej uczestniczyć w programie w trakcie trwania spotkań. Jednak nagrania warsztatów będą dostępne do obejrzenia przez 1 rok.

Tak, wystawiam faktury do zakupu, przesyłam je maksymalnie do 48h na podanego w zamówieniu e-maila.

Wszystkie warsztaty w programie prowadzę osobiście, na każdym spotkaniu odpowiem na Twoje pytania. Możesz też zadać mi pytanie w zamkniętej grupie dla uczestniczek Programu. Będę Ci towarzyszyć w trakcie procesu grupowego aż do zakończenia Programu.

Program zaczyna się w środę 22 maja 2024 (g. 13.00-15.00) i kończy 26 czerwca 2024 (g. 13.00-15.00). Spotykamy się co środę o 13.00 przez 6 kolejnych tygodni.

Program jest działaniem grupowym, jako prowadząca odpowiadam na Twoje pytania, wspieram Cię i dzielę się z Tobą pomysłami na rozwiązania różnych sytuacji. Jednak jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, w Programie nie ma takiej opcji. Napisz do mnie na psycholog@paulinagaworska.pl i zapytaj o wolne terminy na konsultację psychologiczną lub psychoterapię.

Dołącz już dziś do kobiet, które chcą odwagi do sięgania po marzenia i spełnienia w życiu.

Zbuduj zdrową samoocenę, która pomoże Ci rozwinąć karierę i wzmocnić relację.

Nie czekaj! Sprzedaż kończy się za:

Dołącz teraz!

© Paulina Gaworska-Gawryś  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU