OFERTA SPECJALNA DLA CIEBIE!
Chcesz lepiej radzić sobie z emocjami na co dzień? Mieć mniej stresu? CZUĆ SIĘ PEWNIEJ? Zmniejszyć wyczerpanie i przytoczenie?
CZYTAJ DO KOŃCA!

Nauczysz się jak radzić sobie z tym, co czujesz na co dzień i jak sprawić, aby emocje pomagały Ci realizować Twoje cele.

Zgarnij e-book "ROZSZYFROWAĆ EMOCJE. 9 SKUTECZNYCH STRATEGII, KTÓRE POMAGAJĄ RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI" za jedyne 29 zł!

mogę Ci pomóc!

Wyobraź sobie ...

Życie, w którym cierpliwie reagujesz, kiedy dziecko trzeci raz zmienia zdanie, co do koloru bluzki o poranku. Pomyśl, jak było by łatwiej, kiedy popełnisz błąd pozwoliła sobie na zrozumienie i poszukanie rozwiązania, zamiast się obwiniać i krytykować.

Wyobraź sobie, że jesteś spokojna, radosna i masz czas na rzeczy, które są dla Ciebie ważne, zamiast stresować się pracą i codziennymi obowiązkami.

I mam coś, co Ci pomoże to urzeczywistnić!

Skuteczne narzędzie, które powie Ci, jak lepiej radzić sobie z różnymi emocjami na co dzień. Apteczkę pierwszej psychologicznej pomocy w obszarze emocji, która sprawia, że codzienne życie jest łatwiejsze, a Ty wiesz, co robić, kiedy pojawia się złość, smutek czy lęk.

A dodatkowo potrafisz zaprosić do swojego życia więcej miłości, radości i zachwytu. Czujesz się spokojniejsza i pewniejsza, bo rozumeisz, co mówią Twoje emocje i czego w określonym momencie potrzebujesz.

Z myślą o takich osobach jak ty przygotowałam...

e-book "Rozszyfrować emocje" w specjalnej cenie 29 zł!

Co znajdziesz w e-booku?

  • Informacje o emocjach, które pomogą Ci je lepiej zrozumieć i komunikować.
  • 9 rozpisanych konkretnych metod, które wspierają w radzeniu sobie z lękiem, złością, smutkiem, żalem.
  • Habitracker emocji do codziennego monitoringu swojego nastroju.
  • Inspirujące linki – medytacji, wizualizacji i innych przydatnych narzędzi, które wspierają w radzeniu sobie z emocjami.
  • E-book zawiera 33 strony A4 materiałów psychologicznych, ćwiczeń, informacji, arkuszy do pracy, habitrakerów.

co się zmieni?

praktykowanie strategii zawartych w e-booku pozwoli Ci:

Zwiększysz pewność siebie. Lepsze radzenie sobie z emocjami umożliwia zrozumienie i akceptację swoich uczuć, co przekłada się na wzmocnienie poczucia własnej wartości, a to wpływa na relacje jakie masz, pracę jaką wykonujesz, Twoje zarobki, czy sposób w jaki patrzysz na swoje życie.

Zmniejszasz poziom stresu Świadomość i kontrola nad własnymi emocjami zmniejszają poziom stresu, ponieważ wiesz, że potrafisz poradzić sobie z różnymi sytuacjami. Umiesz radzić sobie, kiedy pojawia się złość, strach, czy smutek – wiesz, co się z Tobą dzieje oraz wiesz, co możesz zrobić, aby sobie pomóc w takich momentach.

Poprawisz relacje społeczne Świadomość własnych emocji pomaga lepiej komunikować się z innymi, co sprzyja budowaniu zdrowszych i bardziej satysfakcjonujących relacji. Mniej tłumienia emocji, mniej frustracji, lepsza kontrola złości, bez wybuchów i nieprzyjemnych komentarzy, za to więcej spokoju, zrozumienia i łagodności wobec siebie i innych.

Poprawiasz jakość życia Lepsze radzenie sobie z emocjami przyczynia się do ogólnej poprawy samopoczucia i jakości życia, tworząc fundament do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Dzięki temu, że lepiej się rozumiesz, znasz swoje reakcje, potrafisz kontrolować swoje impulsy i wrażać w sposób konstruktywny to, co przeżywasz lepiej radzisz sobie w pracy, w relacjach rodzinnych, przyjacielskich i bardziej lubisz siebie.

Specjalna oferta kończy się za:

Działaj!

Myślisz, że to kolejna oferta która….?

Będzie e-bookiem z informacjami z psychologii?

I tu Cię zaskoczę – bo zamiast suchych informacji, dostajesz konkretne strategie – sposoby na to, aby poradzić sobie z tym, co czujesz, zrozumieć t i lepiej wyrażać.

Wygodne edytowalne pola sprawiają, że możesz z e-booka korzystać wtedy, kiedy masz czas – jadać autobusem, czekając w kolejce czy siedząc wygodnie na kanapie.

Kim jestem?

Cześć, jestem Paulina!

Wspieram dorosłych we wzmacnianiu pewności siebie, budowaniu elastycznych granic i dbaniu o siebie bez poczucia winy. Jestem psycholożką od 8 lat, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym, praktyczką Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, edukatorką psychologiczną, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na psychologicznym Instagamie @paulinapsycholog.

Paulina Gaworska-Gawryś

Zgarnij e-booka w sper cenie już dziś i zacznij...

Lepiej rozumieć swoje emocje i pewniej radzić sobie z tym, co przynosi Ci życie .

© Paulina Gaworska-Gawryś  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU