Bezpłatny webinar

"Od surowego wewnętrznego krytyka do silnej pewności siebie"
webinar 08.05.24 godz.15.00

Poczuj się pewna siebie, zdolna i odważna do działania i żyj wymarzonym życiem już teraz!

Zamień surowego krytyka wewnętrznego na wspierającego sprzymierzeńca w codziennych działaniach!

Słyszysz czasami w swojej głowie krytyczny głos "Po co ty się w ogóle za to zabierasz?", "Dlaczego znów nie pomyślałaś, jesteś taka głupia?!”, "Nie możesz odpocząć, przecież tyle jest do zrobienia!", "Co ty się tak na sobie skupiasz"?, "Co ty się tak użalasz nad sobą?".

Chcesz zmienić ten głos?

chcesz zostać swoją wierną fanką, zamiast ciągle się krytykować?

Mam dla Ciebie rozwiązanie! I chcę Cię go nauczyć na bezpłatnym webinarze "Od surowego krytyka wewnętrznego do silnej pewności siebie", na który zapisz się już teraz!

Czego dowiesz się na webinarze
"Od surowego krytyka wewnętrznego do silnej pewności siebie"?

Szybciej zidentyfikujesz krytyczne myśli na swój temat, co pozwoli Ci wdrożyć bardziej wspierający dialog wewnętrzny, który pomoże Ci utrzymać motywację i dyscyplinę w drodze do celu,

Poczujesz się bardziej spokojna, pewna siebie, bo już wiesz, jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem.

Zaczniesz lepiej odczytywać język swoich potrzeb, zaspokajać je, a to przełoży się na mniej krzyku, nerwów i poczucia niezrozumienia w Twoim życiu.

Dowiesz się, jak zamienić krytykę na zrozumienie i wspieranie siebie, aby rozwijać karierę, cieszyć się bezpieczeństwem finansowym i cieplejszymi relacjami z innymi.

Ale to nie wszystko...

Zapisując się na webinar:

Dla kogo ten webinar?

Nie tylko Ty masz blokady, które na pierwszy rzut oka nie pozwalają Ci ruszyć z miejsca. Wiem, że każda z nas zmaga się z ostrą krytyką, która utrudnia sięgać po życie jakim chcemy żyć. Dlatego, chcę Ci pomóc dogadać się z wewnętrznym krytykiem i wzmocnić samoocenę, aby odważnie działać w pracy i życiu.

Zadajesz sobie czasem takie pytania?

  • Czy jestem wystarczająco dobra w tym, co robię?
  • Dlaczego wszyscy dookoła radzą sobie lepiej ode mnie?
  • Co ludzie powiedzą na moje produkty, usługi, wykonany projekt w pracy, to jak wyglądam?
  • Czy to jest już mój czas, żeby zacząć zarabiać na swoich umiejętnościach, aby poprosić o podwyżkę, podnieść ceny? Czy jestem wystarczającą ekspertką, aby dzielić się swoją wiedzą?

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE!

Co mówią moi klienci?

Poznaj opinie osób uczestniczących w moich webinarach

Paulina Gaworska-Gawryś

Kim jestem?

Cześć, jestem
Paulina Gaworska-Gawryś!

Wspieram dorosłych we wzmacnianiu pewności siebie, budowaniu elastycznych granic i dbaniu o siebie bez poczucia winy. Jestem psycholożką od 8 lat, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym, praktyczką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach,  edukatorką psychologiczną, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na psychologicznym Instagamie @paulinapsycholog.

Jestem kobietą, która sama musiała się dogadać ze swoim Krytykiem Wewnętrznym, przejść drogę, która idziesz dziś Ty, aby pracować na swoich zasadach, czuć się ze sobą dobrze, wierzyć w siebie, podejmować nowe projekty. Wiem, jak Ci pomóc i chcę Ci dać narzędzia, abyś pielęgnowała swoją siłę i żyła życiem o jakim marzysz, a nie jakie Ci się przydarza.

Bezpłatny webinar

Dołącz do webinaru "Od surowego krytyka wewnętrznego do silnej pewności siebie"
działamy 08.05.24 g. 15.00

Stań się swoją najwierniejszą fanką, która podnosi na duchu, dopinguje do działania i wspiera w realizacji marzeń.

© Paulina gaworska-gawryś  | POLITYKA PRYWATNOŚCI