Realizuj swoje cele w życiu prywatnym i zawodowym!


lista zainteresowanych
kurs online
"odważna i spełniona. zbuduj trwałą pewność siebie"

Dlaczego warto

Jeśli chcesz...

Co da Ci kurs?

korzyści

Odkryjesz swój potencjał, wzmocnisz mocne strony, które możesz z powodzeniem wykorzystać do realizacji własnych planów, w pracy zawodowej, nawiązywaniu relacji i budowaniu swojego życia.

Zmienisz fundamenty swojego myślenia – z samoograniczających przekonań na wspierające myśli na temat siebie, świata i ludzi.

Wzmocnisz swoją pewność siebie, która pomoże Ci z odwagą działać na polu prywatnym i zawodowym. Będziesz śmiało dzielić się pomysłami, wdrażać rozwiązania i mówić o tym, co dla Ciebie ważne.

Nauczysz się jak z łagodnością pielęgnować samoakceptację i samowspółczucie, wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Proponuję Ci proces transformacji od diagnozy samooceny do większej odwagi w życiu prywatnym i zawodowym, zwiększenia pewności siebie w relacjach i świadomości swoich mocnych stron. Dzięki temu śmiało będziesz realizować swoje cele i marzenia.

BONUS

Diagnoza samooceny i sprawdzenie z jakiego poziomu startujesz i co możesz polepszyć, aby być bardziej pewna siebie, odważna i spełniona.
Wykonujesz test, a następnie dostajesz e-book z informacjami o poziomie samooceny wpływie na Twoje życie i wskazówkami, które pomogą Ci z nią pracować w trakcie kursu ODWAŻNA I SPEŁNIONA.

PAKIET VIP

3 indywidualne konsultacje 50 minut w trakcie trwania kursu online – przed startem kursu, w jego trakcie i na koniec współpracy (terminy ustalane indywidualnie w miarę Twoich potrzeb) – skupienie się na Twoich celach związanych z podnoszeniem pewności siebie, odwagą, samoakceptacją i szukanie najlepszych rozwiązań.
Analiza diagnozy samooceny na spotkaniu 1:1.

Ale to nie wszystko...

Zapisując się na listę zainteresowanych kursem otrzymasz ode mnie:

Co mówią moi klienci?

Poznaj opinie moich klientów

Kim jestem?

Cześć, jestem Paulina!

Paulina Gaworska-Gawryś – psycholożka i terapeutka praktykująca Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, wspieram kobiety w budowaniu trwałej pewności siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Od 7 lat pracuję jako psycholożka, pracując z klientami online i stacjonarnie w Warszawie.

W swojej pracy kocham ten moment, kiedy moja klientka odkrywa swoje zasoby, sprawdza swój potencjał w praktyce i prowadzi życie na własnych zasadach.

Pracuję z klientkami nad radzeniem sobie z emocjami, kryzysowymi sytuacjami w życiu oraz wzmacnianiem zasobów w różnych momentach życia.

Z potrzeby serca i chęci wspierania kobiet, które mają ogromny potencjał, a często tego nie wykorzystają wpadł mi do głowy pomysł, aby stworzyć coś, co pomoże moim klientkom odważyć się żyć tak jak pragną – dzielić się swoimi pomysłami, podejmować ryzyko, pielęgnować swoje mocne strony i tworzyć życie takiego jakie pragną.

W kursie online ODWAŻNA I SPEŁNIONA. Zbuduj trwałą pewność siebie – dzielę się z Tobą moją wiedzą, umiejętnościami, tak, abyś odzyskała wewnętrzną odwagę do realizacji swoich celów i sięgała po realizację swoich marzeń.  Kurs to konkretny proces, który przeprowadzi Cię od diagnozy Twojej samooceny, aż po finalny rezultat w postaci wzmocnienia pewności siebie, która przełoży się na Twoje relacje, biznes, pracę i podejście do życia prywatnego.

Naucz się, jak wspierać swoją pewność siebie w trakcie kursu online "ODWAŻNA I SPEŁNIONA. Zbuduj trwałą pewność siebie", aby towarzyszyła Ci zawsze w ważnych dla Ciebie momentach zawodowych i prywatnych.

kurs online "odważna i spełniona. Zbuduj trwałą pewność siebie"

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz 20% zniżki

© Paulina Gaworska-Gawryś POLITYKA PRYWATNOŚCI