Pobierz treści, które Cię najbardziej interesują (bezpłatnie)

60 POMYSŁÓW NA DBANIE O SIEBIE + UNIWERSALNY KALENDARZ UKOCHAJ SIEBIE

Może chcesz odzyskać radość z życia? Sprawiać sobie więcej przyjemności? A może nauczyć się jak być dla siebie dobrą i zwracać uwagę na swoje potrzeby?

60 POMYSŁÓW NA DBANIE O SIEBIE + UNIWERSALNY KALENDARZ UKOCHAJ SIEBIE skutecznie Ci w tym pomogą.

Zaplanuj swój miesiąc wykorzystując pomysły z list i ciesz się małymi rzeczami, które zmieniają Twoje nastawienie, pomagają Ci zadbać o to, czego potrzebujesz i pokazują jak ważna jesteś bez względu na to gdzie jesteś i co robisz.

Edytowalny PDF, dzięki któremu szybko zaznaczysz wykorzystane pomysły i z łatwością zaplanujesz kolejne miesiące dbania o siebie.

 

 

małe rzeczy

E-book ANTYKRYZYSOWNIK

E-book pomagający radzić sobie z kryzysem i stresem, wzmacniający odporność psychiczną. Zawiera ćwiczenia rozwojowe, które pomogą Ci wspierać swój potencjał.

MOJE WARTOŚCI - ĆWICZENIE

Wartości pokazują nam, że nie możemy mieć wszystkiego jednocześnie, a życie to ciągły wybór. Stajemy bardzo często przed decyzją, co jest dla nas ważniejsze (w danym momencie lub w życiu). Im lepiej znamy siebie, rozpoznaliśmy nasze priorytety łatwiej nam pogodzić się z tym, że wybór jednej opcji, jednocześnie oznacza stratę czegoś innego.

Korzyści z życia uświadomionymi wartościami:

  • łatwiejsze podejmowanie decyzji,
  • obrona przed cudzymi oczekiwaniami,
  • podążanie za swoimi potrzebami,
  • skuteczna realizacja celów,
  • łatwiejsze rozpoznawania jakie relacje nam służą, kończenie toksycznych znajomości,

 

MINI-EBOOK "W OBLICZU DEPRESJI NASTOLATKA"

Zachęcam Cię do pobrania bezpłatnego e-booka W OBLICZU DEPRESJI NASTOLATKA. Znajdziesz więcej na temat depresji i sposobów rozmowy z młodym człowiekiem.

Zawarta tam w wiedza to pigułka konkretów, które pomogą oswoić Twój strach i pokażą Ci jak zacząć rozmowę z bliską osobą, o którą się obawiasz.