PRACUJ ZE MNĄ – Paulina Gaworska-Gawryś

Dodaj tu swój tekst nagłówka

PRACUJ ZE MNĄ

Zapraszam Cię do współpracy ze mną na drodze indywidualnej w postaci konsultacji 1:1 lub sesji psychoterapeutycznych lub w programach grupowych, warsztatach i kursach online.

Paulina Gaworska-Gawryś

Praktykuję Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, w którym Ty jako klient jesteś ekspertem od swojego życia, okrywamy krok po kroku Twój potencjał, zasoby i rozwiązania, których najbardziej potrzebujesz w danym momencie.

Wspieram kobiety w dbaniu o siebie bez poczucia winy. Pomagam wzmacniać poczucie własnej wartości i oswajać trudne emocje.  Jako psycholożka działam już 9 lat, współpracując z różnymi grupami oraz osobami indywidualnymi. Na swojej drodze działałam w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Lublinie, Centrum Terapii „Hypnos”, Centrum Terapii „Promitis”, współpracowałam ze wspaniałymi ludźmi w stowarzyszeniach (Stowarzyszenie „Półpiętro”, Stowarzyszenie w Stronę Marzeń) prowadząc zajęcia dla dzieci i dorosłych. Obecnie współpracuje z Zmiany. Psychoterapia ul. Moliera 2/15 Warszawa i prowadzę własny gabinet z konsultacjami psychologicznymi i psychoterapią online.

Paulina Gaworska-Gawryś

Klienci indywidualni

mity o psycholoogach

Konsultacje psychologiczne i sesje psychoterapeutyczne

Praca psychologiczna lub teraeputyczna 1:1 w formule online, za pomocą komunikatorów Zoom lub Google Meet.

jak dbać o siebie

Kursy online i webinary

Kursy i nagrania webinarów do samodzielnej pracy w tematyce pewności siebie, radzenia sobie z emocjami, stresem oraz wspierania wychodzenia z kryzysów i trudności życiowych.

E-booki

Rozwojowe e-booki do samodzielnej pracy, które wzmocnią Twoje umiejętności rozumienia emocji, dbania o potrzeby i kreowania szczęśliwszego życia.

uważność w życiu

Programy grupowe

Grupy wsparcia dla rodziców, programy rozwojowe (online i stacjonarnie) wspierające pewność siebie i silne poczucie własnej wartości, prowadzone w kameralnych grupach, nastawione na wsparcie oraz rozwijanie konkretnych umiejętności.

FIRMY I INSTYTUCJE EDUKACYJNE

jak zrobić podsumowanie roku

Szkolenia i warszty grupowe

Indywidualnie opracowane szkolenia i warsztaty grupowe online pod potrzeby i preferencje firmy, prowadzone w formule online, za pomocą wybranej platformy.

Przykładowa tematyka:

- Profilaktyka i wspieranie pracowników w kryzysie zdrowia psychicznego.
- Radzenie sobie z Syndromem Oszusta w życiu zawodowym.
- Rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem i budowania odporności psychicznej.
- Rozwijanie inteligencji emocjonalnej pracowników i managerów (usprawnienie komunikacji w zespole, bardziej efektywna praca, budowanie wspierającej atmosfery, sprzyjającej skutecznemu osiąganiu celów)