Zbuduj fundamenty pewności siebie, które pomogą Ci sięgać po WYMARZONE ŻYCIE!

OFERTA SPECJALNA

KURS „Masz tę moc! Fundamenty pewności siebie” + bonusowy warsztat online „ODWAŻNA I CZUŁA” – zbuduj swoją pewność siebie i asertywność.

W cenie samego kursu tylko 137 zł do 31.01.24.

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie ...

Odważnie realizujesz swoje zamierzenia – otwierasz biznes, idziesz po podwyżkę, realizujesz projekt, który masz w swojej głowie od dawna. Zobacz, jak cieszysz się ze swojego wyglądu, zaczynasz hobby, które wszyscy Ci odradzali, czyli żyjesz takim życiem, o jakim marzysz.

Dobrze znasz siebie, wiesz, co jest Twoją mocną stroną oraz jak możesz to wykorzystać w pracy i życiu prywatnym, potrafisz spojrzeć na siebie z miłością i zaufać sobie, kiedy podejmujesz decyzję.

To wszystko po części już masz, bo starasz się, działasz od lat. Czasami może brakować tylko jednego składnika, aby docenić to, jaka jesteś i iść tam, gdzie najbardziej Ci zależy – pewności siebie.

Pewność siebie jest jak mięsień, który możesz wyćwiczyć, a nie dar od Boga, który masz lub nie masz. Odkryj swój potencjał i zacznij wzmacniać mięsień pewności siebie.

Z myślą o takich osobach jak ty przygotowałam...

kurs online "masz tę moc! Fundamenty pewności siebie"

Kurs to narzędzie do samodzielnej pracy, gdzie Ty decydujesz kiedy do niego siadasz, jak z nim pracujesz i jak często chcesz wracać do poszczególnych tematów. Dostajesz skondensowaną wiedzę z 3 tematów takich jak: odkrywanie mocnych stron, proces samoakceptacji oraz wspieranie pewności siebie.

Jeśli czujesz, że teraz w życiu brakuje Ci tej pewności, przekonania do wyrażania własnego zdania, do zaufania swoim umiejętnościom, co przyjęcia odpowiedzialności za ryzyko – zapraszam Cię do skorzystania z kursu online „MASZ TĘ MOC! Fundamenty pewności siebie” Wdrażając wiedzę z kursu możesz to zmienić!

Ćwiczenia rozwojowe pomogą Ci przyjrzeć się Twoim mocnym stronom, pomogą docenić Twoje zalety, odkryć ich moc i zacząć proces samoakceptacji, który wzmocni Twoją pewność siebie.

Czego się dowiesz?

Po ukończeniu kursu:

Dowiesz się jak szukać swoich mocnych stron, odkryjesz pytania, które zaprowadzą Cię do Twojego potencjału.

Nauczysz się patrzeć na siebie w nowy sposób, co pobudzi u ciebie ciekawość do lepszego poznania siebie samej, a to przełoży się na pewność w podejmowaniu decyzji i odważnym wdrażaniu swoich pomysłów w życie.

Dowiesz się, co i jak samoakceptacja zmienia w życiu, nauczysz się, jak rozpocząć proces akceptowania swoich wad i słabości i doceniania własnej unikalności.

Zatrzymasz się przy sobie, aby dostrzec swoją wyjątkowość i poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci oswoić to, co trudne i które wzmocnią Twoje naturalne predyspozycje.

Podsumowując, co otrzymasz?

Co otrzymasz w ramach kursu?

3 nagrania szkoleń wideo o mocnych stronach i potencjale, samoakceptacji oraz pewności siebie.

Karty pracy z ćwiczeniami rozwojowymi do każdego webinaru, które pomogą przekuć wiedzę na umiejętności i wzmocnić Twoją pewność siebie.

3 prezentacje PDF do szkoleń, aby wygodnie wracać do materiałów, kiedy będziesz tego potrzebowała.

9 głębokich rozwojowych ćwiczeń, które przybliżą Cię do lepszego samopoznania i zbudują gotowość do wdorżenia zmian.

Bonusowy warsztat "ODWAŻNA I CZUŁA", który uczy asertywności i spokojnego stawiania granic w relacjach. Tylko teraz do 31.01.24 - razem z kursem.

Dostęp 24h/7 dni w tygodniu - Ty decydujesz ile czasu poświęcasz i kiedy chcesz pracować nad swoimi wewnętrznymi zasobami.

Ale to nie wszystko...

Dodatkowo przygotowałam bonusy

O łącznej wartości 150 zł

Czego się nauczysz?

Sprawdź plan programu:

Z webinaru dowiesz się:

 • Czym są mocne strony?
 • Jak znaleźć mocne strony i lepiej poznać siebie?
 • Co zmienia samopoznanie w życiu?
 • Jakie techniki pomagają znaleźć swoje mocne strony?
 • Jak wykorzystywać mocne strony w życiu?
Dedykowane ćwiczenia rozwojowe, które pomogą zastosować proponowane techniki w praktyce.

Z webinaru dowiesz się:

 • Czym jest samoakceptacja?

 • Co zmienia w życiu postawa, kiedy akceptujesz siebie?

 • Jak budować samoakceptację i co ją wspiera?

 • Jak samoakceptacja wpływa na pewność siebie?

Ćwiczenia, które pomogą Ci zmierzyć się z własnymi przekonaniami na temat siebie oraz dadzą możliwość wdrożenia wspierającego podejścia.

.

Z webinaru dowiesz się:

 • Jak poczucie własnej wartości wpływa na pewność siebie?

 • Jak wzmacniać poczucie własnej wartości?

 • Co wspiera pewność siebie?

 • Blokady, które powstrzymują Cię przed budowaniem trwałej pewności siebie.

Ćwiczenia rozwojowe, które wzmocnią Twoją wewnętrzną pewność siebie.

Webinar – „Lęk przed porażką i sukecem – jak sobie z nimi radzić?” + karty pracy

Webinar – „Syndrom Oszusta – jak z nim walczyć?” + karty pracy

Bonusowy warsztat online "ODWAŻNA I CZUŁA", który uczy asertywności i spokojnego stawiania granic psychologicznych w relacjach teraz dostępny razem z kursem "Masz tę moc! Fundamenty pewności siebie".

W trakcie 1,5 godziny poznasz sposoby, które pomagają reagować asertywnie, przećwiczysz komunikaty, które pomagają stawiać granice psychologiczne w relacjach. Nabierzesz odwagi, aby wyrażać swoje potrzeby i czułości do siebie oraz innych, aby cieszyć się życiem, jakie chcesz mieć, a nie, jakie Ci się przydarza.

Przygotowane karty pracy pomogą Ci wrócić do poruszanych zagadnień i utrwalić praktyczne umiejętności.

Warsztaty na online za pomocą Zoom - piątek 09.02.24 g. 9.00.

Myślisz, że to nie dla ciebie?

Z sercem i energią wspieram kobiety w odkrywaniu ich niezwykłego potencjału. Pracują z klientkami widzę, jak z kobiet, które nie zauważają swoich mocnych stron, które boją się o siebie walczyć stają się odważnymi i ceniącymi siebie osobami.

Kurs to nie tylko wiedza psychologiczna podana w ludzki i przystępny sposób, to kawałek mojego doświadczenia psychologicznego pracy z kobietami i świadomość, jak ważne jest, aby pomagać kobietom odkrywać ich MOC! Dlaczego? Bo wtedy dzieje się magia – rozkwitają pomocne, skuteczne biznesy, rodzą się przełomowe projekty, pojawiają się: odpuszczenie, życie na własnych zasadach, odwaga do mówienia „nie”.

Jeśli Ty jesteś taką kobietą, która chce od życia więcej, a jednocześnie się trochę boi, to mój minikurs jest dla Ciebie, bo to może być właśnie ten impuls do zmian, które będą rewolucyjne w Twoim życiu.

Co mówią moi klienci?

Poznaj opinie o kursie:

Każdy z nas dostaje w miejscu, w którym dorasta plecak na dalszą drogę. Jeśli jest on wypełniony bezwarunkową miłością, akceptacją, szacunkiem i zaufaniem to jest nam w życiu nieco łatwiej 😉 Jednak jeśli znajdziemy w nim głównie oczekiwania, oceny, kary, to ta dalsza droga może być wyboista i zawiła. Samoakceptacja, odkrywanie swoich mocnych stron czy budowanie pewności siebie to długi proces, który często musimy zaczynać od zera. Ale dzięki takim ekspertkom jak Paulina ten proces może być łatwiejszy, bo jako psycholożka potrafi mówić prosto o rzeczach trudnych. Kurs MASZ TĘ MOC to ogrom eksperckiej wiedzy Pauliny i bardzo praktycznych ćwiczeń, które dają nam solidne fundamenty i świetną podstawę do dalszej pracy. Polecam z całego ❤️
Po pierwsze Paulina dziękuję Ci za ten cudowny kurs bo kurs jest NIESAMOWITY. Tak samo jak Paulina – opowiada o niełatwych rzeczach w sposób prosty, po ludzku, z wielkim zaangażowaniem. Kurs pomaga przełamać wiele barier w głowie. Wiele zasad które narzucamy sobie same, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie. Kurs faktycznie dodaje mocy i pewności siebie, pokazuje moje atuty. Dzięki niemu wiele aspektów swojego życia przemyślałam i poukładałam na nowo. I wiem że w przyszłości ta wiedza zaprocentuje 🙂 Polecam każdej kobiecie.
Kamila Krawiec
https://psychologiadiety.pl/
Kurs Pauliny to był dla mnie strzał w 10. Pomógł mi się zatrzymać, spojrzeć na bardzo wiele spraw z innej perspektywy. Nabrałam dystansu do rzeczy, które mnie spalały. Mega merytoryczne webinary, do tego prezentacje do których mogę wracać w każdym momencie, no i karty pracy, dzięki którym rozkładamy wiele rzeczy na czynniki pierwsze, to kwintesencja kursu. No i ciepły kojący głos Pauliny, który Cię otula i prowadzi ku lepszemu poznaniu samej siebie. Polecam Kurs Masz tę Moc, każdej kobiecie, która czuje się trochę zagubiona i nie pewna, kobiecie która chce zrobić coś dla siebie, kobiecie która chce od życia więcej!
Paulina Kulpińska
https://www.perfekcyjniezrobione.pl/

OFERTA SPECJALNA: kurs "Masz tę moc! Fundamenty pewności siebie" + TYLKO TERAZ warsztat online "ODWAŻNA I CZUŁA" wzmacniające asertywność - dostępna do 31.01.24 r., w cenie samego kursu: 137 zł!

Kim jestem?

Cześć, jestem Paulina!

Wspieram dorosłych we wzmacnianiu pewności siebie, budowaniu elastycznych granic i dbaniu o siebie bez poczucia winy. Jestem psycholożką od 7 lat, praktyczką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji na terapeutkę, edukatorką psychologiczną, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na psychologicznym Instagamie @paulinapsycholog.

Kurs online do samodzielnej pracy „MASZ TĘ MOC! Fundamenty pewności siebie” stworzyłam po to, aby pomóc kobietom okryć mocne strony, uwierzyć, że są wartościowe i wyjątkowe, co pozwala na wzmocnienie pewności siebie.

Obejrzyj nagrania, zrób ćwiczenia i zdobytą wiedzę oraz umiejętności przekuj na pozytywne zmiany w swoim nastawieniu, samopoczuciu i poczuciu spełnienia z życia na własnych zasadach.

Paulina Gaworska-Gawryś

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do kursu jest przyznawany bezterminowo. Możesz z niego korzystać tak długo jak chcesz.

Materiały w kursie bedą dla Ciebie dostępne od razu po zakupie i zalogowaniu do panelu klienta. Możesz z nich korzystać, kiedy chcesz i jak chcesz. Masz pełną dowolność w przerabianiu webinarów i ćwiczeń, to zależy od Ciebie czym najpierw się zajmiesz.

Nie, kurs jest materiałem do samodzielnej pracy, bez dodatkowych konsultacji psychologicznych. Jeśli interesuje Cię spotkanie na żywo – zapisz się na 30 minutową psychologiczną konsultację wstępną- napisz na psycholog@paulinagaworska.pl – znajdziemy dogodny termin.

 

Tak, wystawiam faktury z VAT. Dostaniesz ją po złożeniu zamówienia do 48h.

Tak, prezentacje do 3 webinarów są do pobrania w materiałach kursowych. Możesz z nich korzystać tyle ile potrzebujesz.

Warsztaty „ODWAŻNA I CZUŁA” nauka asertywności i stawiania granic psychologicznych w relacjach – odbywają się w środę 07.02.24 r. o 20.00. Po opłaceniu zamówienia – wysyłam maila z linkiem do Zoom, pod którym będą zorganizowane warsztaty.

Warsztaty odbywają się online. Warsztaty będą nagrywane, aby móc wrócić do materiału.

Zawartość merytoryczna kursu – 3 nagrania szkoleń trwa ok 3 godzin. Przerabianie materiałów możesz dostosować do swoich możliwości. Wykonanie ćwiczeń może Ci zająć ok 1-2 godzin do jednego materiału, w zależności od tego, jak szczegółowo i głęboko wejdziesz w ćwiczenie.

Warto zarezerwować sobie 3 spokojne wieczory na pracę, aby przejść proces wzmacniania pewności siebie.

Bonusy to ok 2 godziny nagrań szkoleniowych.

 

Dołącz już dziś i zacznij...

Zobacz, jak pewność siebie może mienić Twoje życie, rodzicielstwo i biznes – świadomość własnego potencjału, odwaga do stawiania granic i mówienia „nie” i „tak”, kiedy jesteś przekonana o tym, czego chcesz czy akceptacja swoich słabości, pozwala z niesamowitą odwagą sięgać po to, czego pragniesz.

© Paulina Gaworska-Gawryś | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU