Czego mnie nauczyło macierzyństwo o emocjach? Start podcastu
podcast czuła psychologia

Czego mnie nauczyło macierzyństwo o emocjach? Start podcastu

Co zmienia macierzyństwo? Czego nauczyło mnie oswajanie się z rolą mamy i jaką perspektywę daje mierzenie się z wyzwaniami i radościami wychowywania dziecka? O tym wszystkim opowiadam w pierwszym odcinku podcastu CZUŁA PSYCHOLOGIA.

Odważny krok – uruchomienie podcastu Czuła psychologia

Zrobiłam to! Spełniłam jedno ze swoich biznesowych marzeń i uruchomiłam podcast. Dla mnie to bardzo odważny krok, dlatego, że to dla mnie coś całkiem nowego i nieznanego. Pisanie scenariuszy, nagrywanie, ogarnianie wstawiania podcastu – tysiące nowych rzeczy do ogarnięcia. Jest to jednocześnie trochę stresujące i ekscytujące.

Nazwa Czuła Psychologia jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ chce, aby oddawała moją misję, czyli pokazywanie psychologii w praktyce, po ludzku z łagodnością i dystansem, aby służyła nam do lepszego radzenia sobie z codziennością. W podcaście będę poruszać różne zagadnienia psychologiczne, w szczególności związane z emocjami, potrzebami, relacjami pokazane oczami mamy, partnerki i psycholożki.

Będą to krótkie formy audio, które w prosty sposób mają zainspirować, zachęcić do przyjrzenia się swoim ważnym obszarom i poszukania rozwiązań, które będą wspierać bardziej w różnych życiowych rolach, w które przyjmujemy.

Planuje, aby podcast ukazywał się co 2 tygodnie i wierzę, że uda mi się utrzymać takie tempo. Mam wiele pomysłów na odcinki, a Ciebie zachęcam do dzielenia się opiniami i komentarzami po wysłuchaniu.

Odcinek 1 Czego nauczyło mnie macierzyństwo o emocjach?

Co znajdziesz w odcinku?

  • Kilka słów o podcaście
  • Lekcja 1 Na co zwracać uwagę?
  • Lekcja 2 Co pogarsza sprawę, jeśli chodzi o emocje?
  • Lekcja 3 Na co wpływają moje emocje?
  • Lekcja 4 Co pomaga lepiej radzić sobie z emocjami?
  • Lekcja 5 Co jeszcze można wykorzystać, aby lepiej radzić sobie z emocjami?

Po odsłuchaniu daj znać, co myślisz o odcinku i takiej formie przekazywania wiedzy i inspiracji. Twój głos jest dla mnie bardzo ważny.

Zaproszenie na wydarzenie „Ogarnij swoje emocje”

Dla wszystkich mam i ojców też przygotowałam coś specjalnego w nowy roku wydarzenie, które tworzę z potrzeby serca, po wielu rozmowach z kobietami i po własnych doświadczeniach. Wiem jak czasami trudno jest zrozumieć, co się z nami dzieje, kiedy mamy tysiące obowiązków – pracę, dom, dzieci. Trudno jest radzić sobie ze złością, lękiem czy smutkiem, kiedy nie mamy nawet chwili na to, aby się zatrzymać. A z drugiej strony wiem, jak ważne jest lepsze rozumienie tego, jak doświadczamy różnych sytuacji i ludzi, ponieważ rozumienie swoich emocji pozwala wpływać na to, jak zareagujemy w różnych momentach naszego życia.

Kiedy masz więcej spokoju, opanowania i radości Twoje relacje kwitną. Czujesz się spełniona i masz poczucie, ze jesteś „dobrą matką”. Ja chce Ci ułatwić codzienność, dać wskazówki, abyś miała taki stan i przekonanie na co dzień. To co możesz zrobić, to zacząć lepiej radzić sobie z emocjami, których doświadczasz na co dzień.

A jak to zrobić?

Zapisz się na bezpłatne wydarzenie „Ogarnij swoje emocje – lęk, smutek, złość”, czyli 3 webinary 16, 18, 19 stycznia 2023 o 20.00 w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie pokażę Ci o co chodzi z emocjami i dam Ci wskazówki, aby lepiej sobie z nimi radzić.

Plan wydarzenia:

  • Poniedziałek 16.01.23 g. 20.00 Ogarnij swoje emocje – lęk
  • Środa 18.01.23 g. 20.00 Ogarnij swoje emocje – smutek
  • Czwartek 19.01.23 g. 20.00 Ogarnij swoje emocje – złość

Zapisz się i spotkaj się ze mną na żywo, aby zdobyć sposoby, jak zatroszczyć się o siebie i wzmocnić relacje z bliskimi.

Do zobaczenia na żywo.