Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? Bezpłatny e-book dla Ciebie – Paulina Gaworska-Gawryś
Jak lepiej komunikować się z dzieckiem

Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? Bezpłatny e-book dla Ciebie

Słowa, gesty, ten głosu, nasza mimika – wszystko ma znaczenie, niesie jakiś przekaz. Czasami więcej znaczeń jest ukrytych pod spodem niż w samych słowach. Budowanie ciepłej, opartej na bliskości komunikacji z dzieckiem i bliskimi wymaga praktyki, otwartości i odrobiny chęci. To jak rozmawiamy i o czym ma ogromny wpływ na nasze dzieci. Pobierz bezpłatny e-book ,,Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? 20 sposobów na poprawę komunikacji” i zostań praktykiem wartościowej komunikacji.

Jak lepiej komunikować się z dzieckiem?

Jak lepiej komunikować się z dzieckiem

 

Wielu rodziców, opiekunów, nauczycieli szuka odpowiedzi na to pytanie, ja chce wyjść Ci naprzeciw i pokazać kilka sposobów na poprawę jakości komunikacji, na lepsze porozumiewanie się zarówno z przedszkolakami, jak i ludźmi dorosłymi.

Empatia, ciepło, próba zrozumienia drugiej strony może pomóc nawet w najbardziej stresujących i trudnych momentach. Nie czekaj i pobierz bezpłatny e-book.

 

 

Dla kogo jest e-book?

,,Jak lepiej rozmawiać z dzieckiem? 20 sposobów na poprawę komunikacji” to zbiór wskazówek jak dogadać się z przedszkolakiem, co powiedzieć nastolatkowi oraz na co zwrócić uwagę w codziennych rozmowach z innym.

Przyda się każdemu rodzicowi, który nie wie jak porozumieć się ze swoim dzieckiem, ale też każdej osobie, której zależy na budowaniu więzi opartej na zaufaniu, bliskości i zrozumieniu. Może być pomocą dla nauczycieli i opiekunów, którzy chcą pracować nad swoimi kompetencjami wykorzystywanymi w pracy z dziećmi.

Jak lepiej komunikować się z dzieckiem

Dlaczego warto go przeczytać?

W bezpłatnym e-book ,,Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? 20 sposobów na poprawę komunikacji” znajdziesz:

  • informacje czym jest komunikacja i jak o nią dbać,
  • wiadomości na temat tego, co może zakłócać pozytywną komunikację,
  • wskazówki na co zwracać uwagę, aby lepiej się rozumieć,
  • 20 konkretnych sposobów, które wyraźnie poprawiają jakość komunikacji z dzieckiem,

Masz szansę w widoczny sposób wzmocnić swoje kompetencje rodzicielskie lub nauczycielskie, dowiedzieć się, co możesz zmienić w swoim codziennym funkcjonowaniu, aby lepiej rozumieć dziecko i w widoczny sposób korzystając z pozytywnych wzorców komunikować się w codziennych sytuacjach.

Co lepsza komunikacja zmieni w Twoim życiu?

Co zmieni u Ciebie przeczytanie e-booka ,,Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? 20 sposobów na poprawę komunikacji” pewnie nic. Samo przeczytanie nie wystarczy. Należy wprowadzić wskazówki w życie. A one mogą pomóc Ci rozwiązywać bieżące problemy bez krzyku i złości. Dadzą Ci orężne, które pomoże Ci opanować trudne emocje i zachować spokój.

Praktyka wdrażania wskazówek budujących pozytywną komunikację i drobne zmiany mogą pomóc Ci zrozumieć dziecięcy punkt widzenia, zauważyć przeszkody jakie napotykasz w rozmowie ze swoim dzieckiem i je zniwelować.

E-book zwraca uwagę na wartość słuchania oraz znaczenie empatii w codziennych rozmowach z dzieckiem. Pokazuje, że przyjęcie innej perspektywy niż swoja własna może dać pole do szybkiego i bezbolesnego rozwiązywania konfliktów i budowania silnego, bezpiecznego zaufania między rodzicem a dzieckiem.

Nie czekaj, pobierz darmowy e-book ,,Jak lepiej komunikować się z dzieckiem? 20 sposobów na poprawę komunikacji”.

 

Bardzo Ci dziękuję za pobranie e-booka i zapis na newsletter, dzięki temu nie ominą Cię kolejne wartościowe bonusy, które już szykuje. Podoba Ci się e-book? Udostępnij go swoim znajomym.