Jak małe rzeczy zmienią Twoje życie i Twój mózg?
jak wspierać poczucie własnej wartości

Jak małe rzeczy zmienią Twoje życie i Twój mózg?

Czasami myślimy, że liczą się tylko wielkie osiągnięcia, wielkie wydarzenia i duże sprawy. A okazuje się, że największy wpływ na to jak się czujemy na co dzień, co o sobie myślimy mają wpływ małe rzeczy. I Ty masz wpływ na swój dzień, na to jak dbasz o swoje potrzeby i czy zwracasz uwagę na to jak się czujesz, czy jesteś zmęczona i jaki masz poziom energii. Ja mam dziś dla Ciebie narzędzie, które może Ci pomóc w zadbaniu o swoje potrzeby na co dzień – 60 POMYSŁÓW NA DBANIE O SIEBIE NA CO DZIEŃ + UNIWERSALNY KALENDARZ UKOCHAJ SIEBIE.

Małe zmiany robią różnicę

Może chcesz odzyskać radość z życia? Sprawiać sobie więcej przyjemności? A może nauczyć się jak być dla siebie dobrą i zwracać uwagę na swoje potrzeby?

60 POMYSŁÓW NA DBANIE O SIEBIE + UNIWERSALNY KALENDARZ UKOCHAJ SIEBIE skutecznie Ci w tym pomogą.

Zaplanuj swój miesiąc wykorzystując pomysły z list i ciesz się małymi rzeczami, które zmieniają Twoje nastawienie, pomagają Ci zadbać o to, czego potrzebujesz i pokazują jak ważna jesteś bez względu na to gdzie jesteś i co robisz.

Edytowalny PDF, dzięki któremu szybko zaznaczysz wykorzystane pomysły i z łatwością zaplanujesz kolejne miesiące dbania o siebie.

Wybierz pomysły, które najbardziej będą się podobać, które Cię najbardziej wzmocnić. Wymyśl też swoje sposoby na zadbanie o swoje potrzeby.

Co zmienia dbanie o swoje potrzeby?

– redukuje napięcie,

– ułatwia spokojne reagowanie na sytuacje kryzysowe,

– pomagają budować silne relacje,

– wzmacnia odporność psychiczną,

– lepsze, stabilne samopoczucie,

– częstsze odczuwanie przyjemności, radości,

– poczucie swobody i luzu,

– lepsze radzenie sobie ze stresem,

Pobierz bezpłatnie i zainspiruj się, i zaopiekuj swoje potrzeby.

  • Inne treści bezpłatnie do pobrania.
małe rzeczy