Co robić jesienią? 30 inspiracji dla zabieganych

Co robić jesienią? 30 inspiracji dla zabieganych

Jesienna lista to do może świetnie pomóc nie tylko w organizacji czasu, mieszkania czy uporządkowania spraw do załatwienia. Może być również świetnym narzędziem do pracy nad związkiem oraz nad czasem dla siebie. Dzięki listom odpowiesz sobie na pytanie – co robić jesienią? Pobierz dwie jesienne listy to do – dla Ciebie i Twojej drugiej połówki oraz drugą, która pomoże zadbać Ci o Twoje potrzeby.

Jesienna lista to do – w dwóch wersjach

Czas na małe rozwojowe narzędzia, które w prosty sposób pomogą Ci wykorzystać jesień w stu procentach. Każda z list zawiera po 15 propozycji na wyjścia, aktywności i działanie, które pozytywnie wpłynie na Wasz związek i Twoje samopoczucie.

Co robić jesienią we dwoje? Szczypta inspiracji

Jesień to wspaniały czas na spędzanie czasu we dwoje, korzystanie z pogody, kiedy jest to możliwe, ale także zadbanie o relację, która potrzebują pielęgnacji na co dzień. Możesz wykorzystać długie wieczory, chłodne poranki czy kolorowe dni. Bez względu na to czy masz dużo czasu, czy jesteś zabiegany – małe rzeczy mogą Wam sprawić, bardzo dużo radości. Czasami wystarczy kilka minut i szczere chęci, aby spędzić przyjemnie czas i nacieszyć się sobą oraz trwającą porą roku.

Przygotowałam dla Ciebie listę ,,Jesień we dwoje”, która pomoże odpowiedzieć na pytanie, które zadaje sobie wiele par – co robić jesienią we dwoje? 15 inspiracji może być bardzo pomocne. Wybierzcie kilka punktów lub postanówcie, że zrobicie całą, a może zrobicie swoją własną listę to do na jesień?

Pobierz listę – Jesienna lista we dwoje

Jesienna lista to do – Zadbam o siebie!

Każda pora roku jest dobra, aby zadbać o siebie. Każdy dzień może służyć temu, aby się rozwijać, być bardziej i cieszyć się z swoich zalet, pracować nad słabościami i korzystać z możliwości. Czasami jest to ogromnym wyzwaniem, bo życie, praca, dom, dzieci, pies i kot wymagają naszej uwagi i energii.

Czasami zwyczajnie nie mamy siły, a zmęczenie bierze górę. Ale jeśli znajdziesz chęć i ochotę wypróbuj choć jeden z punktów, naciesz się jesienią i znajdź czas dla siebie.

Z jesienna lista – Zadbam o siebie! będziesz zawsze mogła odpowiedzieć sobie na pytanie – co robić jesienią dla siebie, aby poczuć się lepiej. Zostawiam Ci 15 pomysłów na zadbanie o różne sfery swojego życia – ciało, ducha, umysł. To lista pełna inspiracji, co możesz zrobić dla siebie w jesienne miesiące. Wykorzystaj ją lub zrób swoją własną dostosowaną do swojego kontekstu życiowego.

Pobierz listę – Jesienna lista zadbam o siebie

A Wy jak wykorzystujecie jesień? To dla Ciebie czas relaksu, odpoczynku czy może wzmożonej aktywności?

Przetestuj listy i daj znać jak Ci się podobało korzystanie z nich i czy już wiesz, co robić jesienią? 😉

Zobacz też: Samoograniczające przekonania – jak z nimi pracować?