Komfort – słowo przewodnie na 2023 [PODCAST] – Paulina Gaworska-Gawryś
podcast czuła psychologia

Komfort – słowo przewodnie na 2023 [PODCAST]

Słowo przewodnie na dany rok jest jak drogowskaz, który zachęca nas do podążania w danym kierunku. Inspiracji, aby znaleźć słowo, które odda nasze potrzeby, plany, aspiracje można szukać wszędzie – w rozmowach z bliskimi, w domu, na wyjazdach, wsłuchując się w siebie czy czytają posty lub oglądając filmiki w internecie. W podcaście Czuła Psychologia w już czwartym odcinku opowiadam Ci jak znalazłam swoje słowo na 2023 i dlaczego mnie zaskoczyło.

Równowaga w życiu – czy potrzebna i jak ją znaleźć?

Ostatnie lata były u mnie poświęcone działaniu, osiąganiu, rozwijaniu, aż w końcu poczułam, że chce się na chwilę zatrzymać, popatrzeć na to, co osiągnęłam, co już zrobiłam. Przyjrzeć się sobie i temu, co mam, aby sprawdzić, co jest dla mnie teraz ważne.

Rozwój jest dobry, odważne działanie też, jednak czasem czujemy, że potrzebujemy czegoś innego i dla mnie to jest ten moment. Ja na rok 2023 wybieram komfort, czyli wygodę, troskę o siebie, zatrzymanie przy sobie i ułatwianie sobie życia.

Posłuchaj, dlaczego to słowo jest ważne, dlaczego kultura zapierdolu w pracy ma się tak dobrze i co można zrobić inaczej.

Zapraszam na czwarty odcinek podcastu Czuła Psychologia.

Sprawdź kurs „Jestem ważna – dbam o siebie i innych z radością”, który może wnieść więcej komfortu i równowagi w Twoje życie!